Dodano: 19 maja 2013 o 02:14:56 przez defdef
Polecamy
martawy
martawy 19 maja 2013 o 16:45:04
Głosy: 0

bzdura .. mysle od wczoraj,bez przerwy,a w ciagu godziny bylam sikac juz 3 razy ..

Zobacz jeszcze

Dodano: 14 lutego 2018 o 12:08:28 przez Paruwa
Dodano: 10 sierpnia 2016 o 12:59:23 przez RoundHere
Dodano: 20 kwietnia 2016 o 12:04:39 przez Szyszka
Najnowsze badania mówią, że 1 na 5 osób korzystających z mediów społecznościowych ma problemy psychiczne z tego powodu, a ponad połowa czuje, że musi mieć konto w serwisie. 1 na 10 respondentów przyznało, że czuje się źle, gdy zamieści post, który nie wzbudzi pozytywnej reakcji, 8 procent usuwa posty, które nie dostaną "dużo lajków". 18 procent nie zamieści na Facebooku zdjęcia, na którym nie wypadło korzystnie. Wcześniejsze badania dowiodły, że im więcej czasu spędzamy na Facebooku, tym częście
Dodano: 18 kwietnia 2016 o 12:13:40 przez You Know
Real Madryt przegrał u siebie 0:4 z FC Barcelona w meczu 12. kolejki Ligi. Bramki dla gości strzelali Suárez, Neymar i Iniesta. Królewscy byli wyraźnie gorsi od piłkarzy gości, którzy mogli dzisiaj strzelić nawet więcej bramek, kiedy Real miał problemy z tym, żeby dojść do dobrych pozycji strzeleckich, a gdy już to robił, dobrze spisywał się Bravo.. Blaugrana wyeksponowała dzisiaj wszystkie braki Realu. Pokazała, że Królewscy zupełnie nie potrafią dziś grać z zespołami dobrze operującymi piłką,
źródło: realmadrit.pl
Dodano: 21 listopada 2015 o 20:37:20 przez myrmek
Dodano: 09 października 2014 o 16:12:01 przez 1chips
Dodano: 22 lipca 2014 o 13:26:45 przez mperry