Dodano: 27 grudnia 2016 o 12:59:54 przez RoundHere

na pewno nikt normalny ;)

Zobacz jeszcze

Jesteś bardziej odważny, niż myślisz, silniejszy, niż uważasz i o wiele bardziej mądry, niż ci się wydaje.
Dodano: 16 listopada 2016 o 15:14:22 przez Paruwa
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Wytwórnia Sony wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. "Informujemy, iż wynik profesjonalnej ekspertyzy przeprowadzonej przez niezależnego eksperta dr. Rafała Rozmusa, cenionego muzykologa i kompozytora, jest jednoznaczny, piosenka nie jest plagiatem", komentuje wytwórnia. Oprócz tego ostrzega, że "nieuzasadnione publiczne oskarżanie autorów i wykonawców piosenki o plagiat stanowi naruszenie ich dóbr osobistych i może skutkować podjęciem przez nich kroków prawnych wobec osób rozpowszechniaj
Dodano: 10 marca 2016 o 16:19:32 przez RoundHere
Dodano: 27 października 2015 o 15:37:19 przez Davmiguel06
Dodano: 27 sierpnia 2015 o 09:04:24 przez RoundHere
Joanna Krupa dobrze czuje się w roli modelki bielizny i często występuje w kampaniach, w których pozuje niemal nago. Nic dziwnego - zaczynała w końcu karierę w filmach erotycznych dla fetyszystów. Potem została odkryta przez TVN.
Dodano: 20 kwietnia 2015 o 19:58:47 przez Mersio
Dodano: 20 listopada 2014 o 20:18:12 przez Davmiguel06