Dodano: 12 czerwca 2018 o 11:09:14 przez
#g, #m, #z, #o
źródło: Mózg
Polecamy

Zobacz jeszcze

Polska wygrała właśnie w meczu z Armenią. Bramki zdobyli Kamil Grosicki w 2 minucie i dwie z rzutów wolnych Robert Lewandowski w 18 i 25 minucie. Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Howhannes Hambardzumjan. W drugiej połowie spotkania, w 58 minucie, bramkę do Polski zdobył Kuba Błaszczykowski. W 63 minucie wynik spotkania wynosił już 5:1, a w 88 minucie szóstą bramkę dla Polaków strzelił Rafał Wolski. Tak zakończył się mecz.
Dodano: 05 października 2017 o 20:01:44 przez sin
Dodano: 22 czerwca 2017 o 13:25:11 przez Glono