Rejestracja
Brigitte Trogneux ma teraz 64 lata i jest o 24 lata starsza od swojego męża, Emmanuela Macrona, który obecnie startuje w drugiej turze wyborów prezydenckich we Francji. Para poznała się, gdy Emmanuel miał 15 lat, a Brigitte była nauczycielką w szkole średniej w Amiens. Oficjalnie są razem odkąd Macron skończył 17 lat. Briggitte ma też trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.
Dodano: 28 kwietnia 2017 o 16:10:56 przez Podolski
Polecamy

Zobacz jeszcze

Litera M na dłoni według wierzeń datowanych na czasy starożytne kojarzona jest ze szczęściem i powodzeniem.
Dodano: 21 sierpnia 2017 o 12:09:18 przez Podolski
Dodano: 20 kwietnia 2017 o 11:52:55 przez Ivan

Sami oceńcie - czy ta dziewczyna ma szansę spełnić swoje marzenia? To test dla Was - potraficie po jej ciele i urodzie ocenić, czy ma szanse? Galeria 7 zdjęć

źródło: Pudelek
Dodano: 22 marca 2017 o 13:31:34 przez Paruwa
Wyglądała gorzej niż moja babcia. Nie mogłem już na nią spojrzeć.
Dodano: 23 września 2016 o 13:03:33 przez sin
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Tak przynajmniej twierdzi katolicki tabloid "Dobry Tydzień". Gazeta pisze, że "Agata Kornhauser-Duda radziła jej, aby podobnie jak ona, usunęła się w cień i nie dawała powodów do tego, by o niej pisać. Przestrzegła, by unikała ryzykownych wyjść, które mogą być później pożywką dla plotek". Jeśli to prawda, wygląda na to, że Kinga będzie mogła się lansować tylko w kościołach.