Dodano: 09 stycznia 2017 o 17:20:55 przez e-wonsz
Polecamy

Zobacz jeszcze

Skrajnie paskudny. Rozszerzające się łopaty - naprawdę komuś to się podoba?
Dodano: 14 września 2016 o 10:55:46 przez KasztanGniewu
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Dodano: 12 stycznia 2016 o 16:19:47 przez RoundHere
Dodano: 25 listopada 2015 o 17:16:39 przez callista006
Przewodniczący Forum Związków Zawodowych stracił życie w wypadku samochodowym, do którego doszło w okolicach Radomska. Wracał z Warszawy, gdzie u prezydenta Andrzeja Dudy świętował Dzień Niepodległości. Miał 62 lata.
źródło: fakt.pl
Dodano: 12 listopada 2015 o 11:39:34 przez bsnrk
Dennis - bo tak nazywa się ten pies - padł ofiarą wyjątkowo nieodpowiedzialnego właściciela. Mężczyzna karmił Dennis'a fast foodami i w ten sposób doprowadził do sytuacji, gdzie waga zwierzaka osiągnęła ponad 25 kg. Po dwóch latach adoptowała go jedna z krewnych właściciela - Brooke Burton - i poddała go ostrej diecie i zmusiła do ćwiczeń. Po pewnym czasie pies powrócił do swojej prawidłowej wagi i ważył już tylko nieco ponad 5 kg. Poprawił się także jego nastrój oraz kondycja. Niestety musi upł
Dodano: 29 maja 2015 o 13:15:10 przez BeeF
Użyj białek, które są bogate w nutrienty, niszczą ściany komórek bakterii i eliminują infekcje. Zmieszaj jedno białko z 1,5 łyżeczki miodu i dodaj do tego szczyptę cynamonu. Maźnij pryszcza tą miksturą zanim pójdziesz spać i zmyj ją rano. Efekty będą zadziwiające.
Dodano: 24 kwietnia 2015 o 20:44:13 przez defdef