Rejestracja
Dodano: 09 listopada 2015 o 20:13:05 przez KasztanGniewu
Polecamy

Zobacz jeszcze

Polska wygrała właśnie w meczu z Armenią. Bramki zdobyli Kamil Grosicki w 2 minucie i dwie z rzutów wolnych Robert Lewandowski w 18 i 25 minucie. Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Howhannes Hambardzumjan. W drugiej połowie spotkania, w 58 minucie, bramkę do Polski zdobył Kuba Błaszczykowski. W 63 minucie wynik spotkania wynosił już 5:1, a w 88 minucie szóstą bramkę dla Polaków strzelił Rafał Wolski. Tak zakończył się mecz.
Dodano: 05 października 2017 o 20:01:44 przez sin
Dodano: 18 maja 2017 o 15:13:31 przez RoundHere
Obrazek zwinięty, kliknij aby rozwinąć
Dodano: 07 marca 2017 o 12:51:05 przez Ivan
Dodano: 26 stycznia 2017 o 12:06:33 przez Ivan
1. Najczęściej odtwarzana na Spotify piosenka (w okresie tygodnia) - "What Do You Mean?"; 2. Najczęściej odtwarzany album na Spotify (w okresie tygodnia) - "Purpose"; 3. Najwięcej kawałków w jednym momencie na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 - 17; 4. Najwięcej premierowych piosenek na tej liście - 13; 5. Pierwszy artysta zajmujący pierwsze trzy miejsca na UK Singles Chart; 6. Najwięcej obserwatorów na Twitterze (mężczyzna); 7. Najczęściej oglądany kanał na YouTube solisty; 8. Najwięcej subskrybentów na YouTube (mężczyzna).
Dodano: 31 sierpnia 2016 o 16:27:11 przez You Know
Kayli Itsines prowadząca bloga "My Sweat Life" pokazała, że przemiana zachodzi w wyglądzie, a nie na wadze. Zaczynała z wagą 64kg, żeby nagle drastycznie schudnąć, a potem wzięła się za ćwiczenia i znowu osiągnęła pierwotną wagę - ale spójrzcie tylko, jak zmieniło się jej ciało. Mięśnie ważą więcej, niż tłuszcz i woda, więc nie opłaca się gonić za spadkiem na wadze, a jeść zdrowo i obserwować swoje ciało.
źródło: Instagram
Dodano: 27 lipca 2016 o 14:55:52 przez Paruwa
Ta historia ze strony WYZNAJEMY.PL robi furorę w Internecie. Dziewczyna uznała, że nic się nie stanie, gdy sprawdzi swojego chłopaka. Chciała wiedzieć, jak zareagowałby, gdyby nagle dowiedział się, że ona od niego odchodzi. Aby sprawdzić, jak chłopak zareaguje na rozstanie, zdecydowała się napisać do niego list, w którym się z nim żegna. Zaraz po tym, jak napisała list, zostawiła go w widocznym miejscu. Aby nie przegapić tego, jak zareaguje ukochany schowała się pod łóżko. Spędziła tam trochę cz
Dodano: 01 czerwca 2016 o 10:44:57 przez RoundHere