Donna McKenna przeszła na odpowiednią dietę, ale wcale się nie głodzi. Kiedyś jej dzień jedzenia wyglądał tak: na śniadanie nic. Na obiad pizza z serem, frytki, chipsy na deser. Na kolację gotowe posiłki z restauracji, np. spaghetti carbonara. W ciągu dnia przekąszała chipsy, chrupki i czekoladę. A teraz jej dzienny jadłospis wygląda tak: na śniadanie jajecznica i pełnoziarniste płatki z mlekiem. Na obiad mięso kurczaka lub kanapka z szynką. Na kolację kurczak gotowany na parze z warzywami. A na
Dodano: 10 lutego 2015 o 11:11:25 przez 1chips

Sarah Sapora nie pokazywała się PRZEZ 25 lat w bikini. W końcu to zrobiła, a internauci piszą, że jeśli nie chcecie oślepnąć, to nie oglądajcie. Zaryzykujecie? Galeria 5 zdjęć

Dodano: 04 maja 2017 o 12:51:29 przez Paruwa
Dodano: 10 stycznia 2017 o 11:48:52 przez RoundHere
Dodano: 08 listopada 2016 o 14:38:20 przez RoundHere
Dzielnica Czerwonych Latarni w Amsterdamie cieszy się świetną reputacją. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, dziewczyny stoją w oświetlonych czerwonym światłem oknach i prezentują swoje wdzięki potencjalnym klientom. Ale czasem dziewczyna wygina się w oknie oświetlonym na niebiesko. Co to znaczy? Osoba stojąca w świetle jest transwestytą.
Dodano: 21 września 2016 o 13:11:38 przez sin
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
W wielu hotelowych łaźniach, podobnie jak na niektórych basenach (w tym dużych aquaparkach), plażach, lunaparkach czy innych obiektach użyteczności publicznej, widnieją takie oto znaki.
źródło: Internet
Dodano: 05 czerwca 2015 o 11:53:48 przez [email protected]
Dodano: 04 sierpnia 2014 o 14:20:37 przez 1chips