Dodano: 24 czerwca 2016 o 14:42:45 przez RoundHere

Moim znajomym nie chce się dzisiaj pić... to napiję się sam i jutro będę miał kaca. O to chodziło?

Zobacz jeszcze

Aniołki Victoria's Secret są piękne - bez wątpienia. Jednak bez makijażu... nie da się ich poznać. Serio - serio. Są totalnie inne! Galeria 8 zdjęć

źródło: Zeberka
Dodano: 06 września 2016 o 16:01:22 przez Szyszka
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Dodano: 25 lutego 2016 o 14:10:13 przez BeeF
Portal Pudelek sprawdził, czy rzekome 340 tysięcy followersów na Twitterze jest w 100% prawdziwe. Okazuje się, że nie! Narzędzie Twitter Audit wykryło, że niemal 240 tysięcy kont to fałszywki, które kupuje się za pieniądze aby sprawiać wrażenie, że więcej osób obserwuje konto. Ale wstyd!
Dodano: 29 grudnia 2015 o 21:11:40 przez KasztanGniewu
Dodano: 31 października 2015 o 19:22:09 przez RoundHere
Dodano: 16 września 2015 o 14:11:29 przez BeeF
Dodano: 14 czerwca 2015 o 21:21:25 przez RoundHere