Dodano: 22 lipca 2015 o 18:48:07 przez RoundHere
jAtOjAa 22 lipca 2015 o 22:24:29
Głosy: 0

Koleżanka ma 2 inne skarpety xD

Zobacz jeszcze

Polska wygrała właśnie w meczu z Armenią. Bramki zdobyli Kamil Grosicki w 2 minucie i dwie z rzutów wolnych Robert Lewandowski w 18 i 25 minucie. Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Howhannes Hambardzumjan. W drugiej połowie spotkania, w 58 minucie, bramkę do Polski zdobył Kuba Błaszczykowski. W 63 minucie wynik spotkania wynosił już 5:1, a w 88 minucie szóstą bramkę dla Polaków strzelił Rafał Wolski. Tak zakończył się mecz.
Dodano: 05 października 2017 o 20:01:44 przez sin