Prezenterka, znana przede wszystkim z narzucania innym swoich poglądów w trakcie przeprowadzania wywiadów, potwierdziła, że zamierza się skupić na innym projekcie. Tym samym Jola spełniła marzenia tysięcy widzów, którzy od wielu miesięcy protestowali w Internecie, domagając się jej rezygnacji.
Dodano: 31 sierpnia 2014 o 12:10:15 przez RoundHere

Zobacz jeszcze

Deynn, czyli Marita Surma, blogerka, instagramerka, modelka, fit-trenerka i coach personalny straciła właśnie swój główny profil społecznościowy - konto na Instagramie. Została ono przejęte przez hakerów, którzy kilkukrotnie wysyłali do Deynn wiadomości udające oficjalne komunikaty Instagrama z prośbą o wysłanie zdjęcia dowodu osobistego. Gdy blogerka w końcu wysłała fotografię dokumentu tożsamości, konto zostało przejęte.
Dodano: 05 lipca 2018 o 11:55:41 przez myrmek
Dodano: 19 września 2017 o 17:26:28 przez e-wonsz
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Dodano: 02 czerwca 2016 o 14:24:08 przez You Know
Dodano: 11 grudnia 2014 o 10:17:53 przez RoundHere
Dodano: 14 kwietnia 2014 o 13:00:52 przez kokona
Dodano: 13 października 2013 o 22:27:48 przez RoundHere