Dodano: 26 maja 2014 o 07:49:46 przez rafabat
Głosy: 0

Szkoda tylko, że w większości te "kwiaty" to suszki innych roślin przyklejone do kaktusa, a inne to nie kwiaty tylko zaszczepiony na czubku jednego inny gatunek kaktusa tylko o kolorowej łodydze...

Zobacz jeszcze

Dodano: 25 kwietnia 2019 o 00:21:58 przez myrmek
Polska wygrała właśnie w meczu z Armenią. Bramki zdobyli Kamil Grosicki w 2 minucie i dwie z rzutów wolnych Robert Lewandowski w 18 i 25 minucie. Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Howhannes Hambardzumjan. W drugiej połowie spotkania, w 58 minucie, bramkę do Polski zdobył Kuba Błaszczykowski. W 63 minucie wynik spotkania wynosił już 5:1, a w 88 minucie szóstą bramkę dla Polaków strzelił Rafał Wolski. Tak zakończył się mecz.
Dodano: 05 października 2017 o 20:01:44 przez sin
Gwiazdy serialu "Gra o Tron" Kit Harington, Emilia Clarke i Lena Headey wzięli udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Rolling Stone".