Korzystanie z witryny Bezuzyteczna.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Akceptuję Politykę plików cookies (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
Dodano: 24 stycznia 2014 o 16:43:00 przez 1chips
Polecamy

Zobacz jeszcze

Dodano: 15 listopada 2016 o 17:46:59 przez r2d2
W końcu po co innego dziewczyny miałyby brać majtki na zmianę? Jeśli jesteś umówiony na randkę i zobaczysz, że taki element garderoby wystaje dziewczynie z torby to znaczy, że jesteś w domu ;)
Dodano: 29 stycznia 2016 o 18:52:21 przez KasztanGniewu
Wprawdzie nie może on rozwijać wielkich prędkości (jedynie do 10km/h), to jednak trzeba przyznać, że dziewczyna znalazła doskonałe wyjście z sytuacji. Jej przypadek nie jest odosobniony i na taki sami pomysł wpadło też kilku jej rówieśników. Cała akcja oczywiście toczy się w USA.
Dodano: 04 września 2015 o 14:08:51 przez BeeF
Eleanor Shaw to brytyjska dziennikarka, która postanowiła przeprowadzić ciekawy eksperyment. Kobieta sprawdziła, jak wyglądałoby jej życie, gdyby przestała nosić biustonosz. Zwracała uwagę zwłaszcza na swój komfort i reakcje innych ludzi. Eleanor twierdzi, że eksperyment odmienił jej życie. "Wkurza mnie to, że ludzie oczekują ode mnie, bym przez 12 godzin dziennie trzymała swoje piersi w więzieniu. Jedyna zmiana, jaką zaobserwowałam, to sterczące sutki, gdy jest zimno. Nikt nawet nie zwrócił na
Dodano: 28 lipca 2015 o 11:59:39 przez RoundHere
źródło: internet, ankiety
Dodano: 21 czerwca 2015 o 13:39:35 przez PinkaPinka123
Dodano: 27 listopada 2014 o 12:11:04 przez RoundHere
Badanie uczonych z Massachusetts General Hospital w Bostonie wykazało, że kobiety, których partnerzy piją przynajmniej jedno piwo dziennie, mają o 57% większą szansę na to, że zabieg in vitro zakończy się sukcesem. Alkoholicy cieszą się bowiem większą płodnością, czego nie można powiedzieć o wegetarianach. Naukowcy nie zaobserwowali natomiast powiązania między jakością nasienia a ilością pitej kawy.
źródło: http://www.dailymail.co.uk/health/article-2799519/a-pint-beer-day-double-men-s-fertility-coffee-vegetarian-cuts-odds-conceiving.html?ito=social-facebook
Dodano: 21 października 2014 o 10:14:42 przez RoundHere