Im dłużej jej się przyglądasz, tym jest straszniejsza...
Dodano: 09 maja 2016 o 12:49:57 przez Szyszka
Polecamy

Zobacz jeszcze

Polska wygrała właśnie w meczu z Armenią. Bramki zdobyli Kamil Grosicki w 2 minucie i dwie z rzutów wolnych Robert Lewandowski w 18 i 25 minucie. Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Howhannes Hambardzumjan. W drugiej połowie spotkania, w 58 minucie, bramkę do Polski zdobył Kuba Błaszczykowski. W 63 minucie wynik spotkania wynosił już 5:1, a w 88 minucie szóstą bramkę dla Polaków strzelił Rafał Wolski. Tak zakończył się mecz.
Dodano: 05 października 2017 o 20:01:44 przez sin
Dodano: 24 października 2016 o 13:22:35 przez RoundHere
W Londynie są najszczęśliwsi studenci na świecie. Uczniowie University College w Londynie odkryli, że ich nauczyciel matematyki jest też seksownym modelem. Z takim wykładowcą, obecność na zajęciach jest gwarantowana. Pietro Boselli pracował na wydziale inżynierii i organizacji produkcji. Model może się też pochwalić stopniem naukowym doktora. Pietro napisał już parę prac naukowych.