Dodano: 06 czerwca 2014 o 16:55:24 przez 1chips
Polecamy

Zobacz jeszcze

Dodano: 13 marca 2018 o 13:57:29 przez callista006
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Jagody goji, nasiona CHIA, porzeczka liofilizowana, wiórki kokosa - to rzeczy, które Anna zjada na co dzień, najczęściej jako dodatek do omletu albo owsianki. Te wysokoenergetyczne produkty to tzw. superfoods - mają bardzo dużo składników odżywczych, a nie tuczą, jeśli dużo się rusza. Anna zna doskonale sekret pięknej sylwetki - taki przepis to lepsza opcja, niż sztuczny, słodzony jogurt z marketu.
źródło: plotek
Dodano: 05 kwietnia 2016 o 11:01:49 przez Paruwa
Li i Danbi to Koreańczycy, którzy niedawno się zaręczyli. Oboje są artystami, toteż często podróżują po całym świecie ze swoimi wystawami. Aby złagodzić ból po rozłące, Li wpadł na pomysł stworzenia wyjątkowej galerii. Połączył oba zdjęcia i stworzył z nich jedno, które sprawia wrażenie, jakby para wcale się nie rozstawała.