Korzystanie z witryny Bezuzyteczna.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Akceptuję Politykę plików cookies (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
Rejestracja
Dziewczyna weszła i poprosiła o pomoc przy zadaniu - rzucili się wszyscy.
Dodano: 13 maja 2016 o 20:19:14 przez Glono
Polecamy

Zobacz jeszcze

Dodano: 28 lipca 2017 o 14:10:21 przez sin
Dodano: 19 sierpnia 2016 o 13:19:18 przez Catpie
Bele (że tak je nazwę) mięsa liczą po 5 lub 10 kilogramów. Ceny porcji wahały się od 70 do 130 złotych. To dużo, ale ile z takiej porcji trafia do kebaba? Co do cen: sprzedawcy kebaba kupują mięso za około 10-13 złotych za kilogram. Tymczasem 1 kg takiego zwoju służy do produkcji 8-10 kebabów sprzedawanych za 9-12 złotych. Oznacza to, że przebitka jest nawet 10-krotna. Oczywiście dochodzą ceny warzyw, bułki, lokalu itd. Ale ostatecznie każdy kebab to najprawdopodobniej około 50 proc. zysku dla s
źródło: http://www.hotmoney.pl/dajsygnal/Lubisz-kebaby-Zobacz-skad-sie-biora-i-ile-zarabiaja-sprzedawcy-a33745/2
Dodano: 20 maja 2016 o 18:38:45 przez RoundHere
Dodano: 30 listopada 2015 o 00:12:35 przez myrmek
Obrazek zwinięty, kliknij aby rozwinąć
Dodano: 20 marca 2015 o 16:03:16 przez wiedzmikolajka
Dodano: 17 lutego 2015 o 13:43:30 przez legero
Dodano: 14 listopada 2014 o 14:08:10 przez RoundHere