
Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w Polsce zaczyna się właśnie trzecia fala epidemii koronawirusa.

czytaj dalej
"Widzimy trend wzrostowy. Widzimy dynamiczny wzrost. Dziś jest pierwszy dzień, gdy odnotowaliśmy wzrost zajętości łóżek w szpitalach, które do tej pory spadały. Dziś jest wzrost o 226 osób, które trafiły do szpitala. Można powiedzieć, że mamy początek trzeciej fali" - powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz.
Źródło: www.onet.pl

Dodano: 19.02.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 08.03.2021
Dodano: 08.03.2021

Krzysztof Ibisz w latach 1991-1993 był posłem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa.

czytaj dalej
Ibisz należał do tzw. frakcji Małe Piwo, która została przekształcona w Koło Poselskie "Spolegliwość". Później Krzysztof Ibisz zasiadał w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja".
Źródło: pl.wikipedia.org

Dodano: 08.03.2021
autor: MarcinZbezu

Niektórzy ludzie mają odwrotnie ułożone narządy wewnętrzne - ich serce znajduje się po prawej stronie, żołądek po prawej stronie, a wątroba po lewej stronie.

czytaj dalej
Tak zwane situs inversus, czyli odwrócenie trzewi dotyczy około 0,01% populacji. Zazwyczaj odwrócenie trzewi nie wiąże się z żadnymi dolegliwościami.
Źródło: www.poradnikzdrowie.pl

Dodano: 08.03.2021
autor: MarcinZbezu

Amerykańska aktorka Halle Berry ma sześć palców u lewej stopy.

czytaj dalej
Statystycznie jedno na 5000 dzieci przychodzi na świat z dodatkowym palcem. Najczęściej jest on usuwany chirurgicznie.
Źródło: kobieta.wp.pl

Dodano: 08.03.2021
autor: MarcinZbezu