Rejestracja
Posłanka Platformy Obywatelskiej, Ewa Kołodziej, startująca z list wyborczych w Katowicach, nie ma wątpliwości, że wybory zostały sfałszowane i wnosi skargę do Sądu Najwyższego. W poprzednich wyborach cieszyła się poparciem 613 oddanych głosów, a w tegorocznym głosowaniu nie otrzymała żadnego głosu. Jak to możliwe skoro głosowała sama na siebie? „Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie tylko mój głos i moich najbliższych nie został policzony, ale także innych wyborców głosujących w tym obwodzie
Dodano: 02 listopada 2015 o 11:23:39 przez myrmek
źródło: natemat
Polecamy

Zobacz jeszcze

Homoseksualiści i heteroseksualiści są tacy sami. I w jednej i w drugiej grupie istnieją totalnie różni ludzie. Więc skończ wreszcie z głupimi stereotypami.
Dodano: 06 marca 2017 o 14:54:40 przez r2d2
Reprezentacja Niemiec odpadła z Euro 2016, przegrywając w półfinale z Francją 0:2. Selekcjoner Joachim Loew przyznał, że jego drużyna nie miała szczęścia, bo zaprezentowała się lepiej od gospodarzy turnieju. "Byliśmy lepszym zespołem. Włożyliśmy w ten mecz wiele wysiłku, atakowaliśmy i wygrywaliśmy indywidualne pojedynki. Mieliśmy pecha, że straciliśmy gola z karnego na minutę przed przerwą " - mówił z żalem na konferencji prasowej po meczu. "Francja awansowała do finału i zasłużyła na to, bo wy
Dodano: 08 lipca 2016 o 14:39:29 przez sin
Dodano: 04 lipca 2015 o 19:18:35 przez RoundHere
Dodano: 14 października 2014 o 10:49:39 przez legero
Co gorsze, kobieta cierpiała na syndrom zamknięcia - stan, w którym pacjent jest w pełni przytomny i świadomy, lecz nie jest w stanie poruszać się z powodu całkowitego paraliżu niemalże wszystkich mięśni szkieletowych. 6 lat po zdarzeniu jeden z członków rodziny zauważył, że kobieta próbuje się uśmiechnąć po usłyszeniu żartu. Julia nauczyła się komunikacji poprzez mruganie oczami i przez następne 30 lat stała się znaną pisarką i poetką.
Dodano: 04 lipca 2014 o 22:18:03 przez mperry
Nalewając napoje z kartonu w sposób podany na obrazku, możesz uniknąć rozchlapywania na boki.
Dodano: 03 lipca 2014 o 13:31:04 przez Pan Rysownik
Dodano: 02 kwietnia 2014 o 12:55:12 przez defdef