6-letni jamnik Dennis w ciągu roku zrzucił aż 79% swojej masy ciała! Kiedy Brooklyn Burton wzięła psa od swych krewnych, Dennis ważył aż 25 kilogramów! Nic dziwnego, skoro karmiony był hamburgerami i pizzą! Brooklyn zafundowała psu zrównoważoną dietę oraz ćwiczenia i tak pomału zwierzę pozbywało się nadwagi.
Dodano: 22 maja 2015 o 14:03:13 przez Tastiooo

Dodano: 01 grudnia 2017 o 18:01:33 przez e-wonsz
Dodano: 23 sierpnia 2016 o 13:17:27 przez r2d2
Obrazek zwinięty, kliknij aby rozwinąć
Dodano: 18 marca 2015 o 14:12:26 przez RoundHere
źródło: wiedza własna
Dodano: 22 listopada 2014 o 18:39:24 przez myrmek
Polska po raz czwarty z rzędu wygrała mecz w pięciu setach na mistrzostwach świata siatkarzy, które odbywają się w naszym kraju. To rekord tej imprezy. Do tej pory żadnej innej drużynie w historii nie udało się dokonać czegoś takiego. Poza Polakami cztery pięciosetowe mecze z rzędu rozgrywali jeszcze w historii mistrzostw świata Japończycy w 1966 roku. Azjaci przegrali jednak wówczas dwa z nich.
Dodano: 19 września 2014 o 18:55:29 przez Davmiguel06
Dodano: 15 września 2014 o 13:32:21 przez Davmiguel06
Jest obecnie najpopularniejszym i największym czynnym gejzerem islandzkim. Co około 5-10 minut wyrzuca z siebie słup wody o średnicy trzech i o wysokości około trzydziestu metrów.
źródło: discovery
Dodano: 29 maja 2014 o 12:45:40 przez rafabat