11-letnia Pixie Curtis stworzyła własną firmę z zabawkami, która osiągnęła spektakularny sukces. Dziewczynka może przejść na emeryturę w wieku 15 lat.
czytaj dalej
Firma Pixie jest w stanie ciągu miesiąca zarobić nawet 560 tysięcy złotych. Jak twierdzi jej mama, takie przychody pozwoliłyby jej przejść na emeryturę już w wieku 15 lat, ale z pewnością jest głodna kolejnych sukcesów.

Dodano: 19.03.2023
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026