13-letni chłopiec, który ciągle miał problemy w szkole przez bazgranie w zeszytach, podpisał umowę z Nike ze względu na swój talent.
czytaj dalej
Ma zaledwie 13 lat, a już może poszczycić się kontraktem, o jakim marzy wielu artystów i projektantów. Joe Whale, który posługuje się pseudonimem 'The Doodle Boy', podpisał kontrakt ze sportowym gigantem, firmą Nike i teraz zamiast w zeszycie, będzie "bazgrał" po butach.

Dodano: 13.03.2025
Zobacz również
Dania chce wprowadzić automatyczną deportację dla cudzoziemców skazanych na co najmniej rok więzienia.
czytaj dalej
Mimo ryzyka naruszenia Europejskiej Konwencji Praw Człowieka Dania chce wprowadzić automatyczną deportację dla cudzoziemców skazanych na co najmniej rok więzienia. Władza w Kopenhadze argumentuje, że priorytetem jest bezpieczeństwo obywateli.

Dodano: 06.02.2026
Dodano: 06.02.2026
Dodano: 06.02.2026
Dodano: 06.02.2026
Dodano: 06.02.2026