
14-latek z Pleszewa uciekł czterem policyjnym radiowozom. Na drugi dzień na komisariat przyprowadziła go mama.

czytaj dalej
2 lutego w nocy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pleszewskiej komendy zauważyli samochód marki Skoda. Postanowili wylegitymować osoby znajdujące się w środku auta. W momencie, gdy policjant zbliżał się do pojazdu, kierowca gwałtownie ruszył i odjechał.
Wówczas rozpoczął się pościg, w którym brały udział 4 radiowozy. Na drodze rozegrały się dantejskie sceny.
Policja nie schwytała kierowcy. Jak się później okazało był nim 14-latek, którego na policję na drugi dzień przyprowadziła mama.

Dodano: 06.02.2024
Zobacz również

To niezwykle dokładne zdjęcie Księżyca powstawało dziewięć miesięcy i wymagało 200 tys. ujęć.

czytaj dalej
Dwóch pasjonatów astrofotografii – Andrew McCarthy i Connor Matherne – stworzyło zdjęcie, które zachwyca zarówno naukowców, jak i miłośników nocnego nieba. Efekt ich wspólnej pracy to niezwykle szczegółowy i barwny portret Księżyca, który powstawał przez dziewięć miesięcy i został złożony z aż 200 tysięcy pojedynczych ujęć.

Dodano: 13.04.2025
Dodano: 12.04.2025
Dodano: 12.04.2025
Dodano: 12.04.2025
Dodano: 11.04.2025