14-letni Maxim, który trzy tygodnie temu wyjechał rowerem z domu w holenderskim Apeldoorn i od tamtej pory był poszukiwany, odnalazł się na przystanku pod Białymstokiem.
czytaj dalej
Chłopiec został odnaleziony przez policjantów, gdy spał na przystanku autobusowym. Nastolatek trafił do placówki opiekuńczej w Białymstoku. Informacja o jego odnalezieniu została przekazana stronie holenderskiej.

Dodano: 09.05.2026
Zobacz również
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026