26 letnia modelka zaginęła w ubiegłym roku w Nowym Jorku. Odnaleziono ją w brazylijskich slumsach.
czytaj dalej
Przed rokiem 26-letnia modelka z Nowego Jorku, Eloisa Pinto Fontes zniknęła bez śladu. Ostatni raz była widziana w czerwcu 2019 roku i od tamtej pory słuch o niej zaginął. Aż do teraz – została odnaleziona w jednym z brazylijskich slumsów. Była zdezorientowana i – jak pisze prasa – zachowywała się jak paranoiczka.
Źródło: www.rmf24.pl

Dodano: 14.10.2020
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 07.05.2026
Butelki po mleku nie są objęte systemem kaucyjnym, ponieważ śmierdzą.
czytaj dalej
Głównym powodem wyłączenia butelek po mleku z systemu kaucyjnego są względy higieniczne. Resztki mleka szybko się psują i mogą powodować nieprzyjemny zapach w automatach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu – wyjaśniła portalowi PolskieRadio24.pl wiceszefowa resortu klimatu.

Dodano: 07.05.2026
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026