Dwa lata temu, 10 listopada 2022 roku, Lynn Stephenson sprzedała swój dom w Carlton i od tego czasu podróżuje po całym świecie, aby doświadczyć różnych kultur i poznać nowych ludzi, do tej pory udało się jej odwiedzić 166 krajów.
Lynn mówi, że po podjęciu decyzji kilka lat temu, aby zobaczyć każdy kraj świata, stwierdziła, że jedyną opcją jest sprzedaż domu i mądre wydawanie pieniędzy na podróże”.

Zobacz również
Pies przyszedł na świat 4 grudnia 1995 roku i przez całe życie cieszył się bardzo dobrą kondycją. Sędziwy wiek sprawiał, że był uznawany za jednego z najstarszych psów, o jakich słyszano. Lazare niemal całe życie spędził u boku jednej właścicielki. Po jej śmierci trafił do schroniska, a kilka tygodni przed odejściem znalazł nowy dom i opiekę kolejnej rodziny.

Po 5 proc. uzyskali marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty oraz lider Razem Adrian Zandberg. Stawkę zamknęli Grzegorz Braun z wynikiem 4 proc. i Jarosław Kaczyński, którego wskazał 1 proc. badanych.


Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na 26 czerwca. W pierwszy weekend działalności do dyspozycji gości będzie 500 pokoi, a kolejne mają być udostępniane stopniowo w następnych tygodniach. Ceny noclegów zaczynają się od 1600 zł za dobę, natomiast za apartament z widokiem na morze trzeba zapłacić około 5000 zł.
