74-latek jechał Cinquecento bez prawa jazdy. Policjantom tłumaczył, że to wózek inwalidzki
czytaj dalej
Sytuacja miała miejsce w niemieckim Idar-Oberstein. 74-letni meżczyzna został zatrzymany bez wymaganych uprawnień, próbował przekonać policjantów, że jego auto ma ustawione ograniczenie do 25 km/h, więc prowadzi on wózek inwalidzki, do którego prawo jazdy nie jest wymagane.

Dodano: 05.12.2022
Zobacz również
Dodano: 14.04.2026
Dodano: 14.04.2026
W Sobótce policjanci ścigali 20-latka podejrzanego o kradzież roweru i nawigacji o łącznej wartości 28 tys. zł. W trakcie ucieczki mężczyzna wjechał na trasę wyścigu kolarskiego, wyprzedził peleton i omal nie wygrał wyścigu.
czytaj dalej
Mężczyzna uciekał przed policją z taką werwą, że zaczął wysuwać się na prowadzenie wyścigu kolarskiego, który odbywał się przy okazji profesjonalnych zawodów "Ślężański Mnich 2026". "Jego dynamiczna jazda sprawiła, że przez chwilę znajdował się w czołówce wyścigu, niemalże 'stając na podium' wśród zawodników" - podała policja.

Dodano: 14.04.2026
Dodano: 14.04.2026
Dodano: 13.04.2026