Aby spalić kalorie z jednego pączka wystarczy siedzieć przez 6 godzin przed telewizorem.
logo-head
czytaj dalej
Przeciętnie człowiek spala około jednej kalorii na minutę siedząc przed telewizorem, jeśli przyjmiemy, że statystyczny pączek ma 350 kalorii, to aby go spalić musimy spędzieć na kanapie blisko 6 godzin.
Dodano: 16.02.2023

Metr kwadratowy nad polskim morzem w Międzyzdrojach kosztuje już ponad 22 tys. zł. W Hiszpanii, w Lloret de Mar średnia cena wynosi 2.600 euro, czyli 11.000 zł. Jeszcze taniej jest we Włoszech w nadmorskich miejscowościach.
logo-head
Dodano: 23.09.2024
Do końca roku pozostało dokładnie 99 dni.
logo-head
Wisła Kraków wygrywa Ligę Mistrzów w ampfutbolu! Krakowianie w wielkim finale pokonali 2:1 mistrza Hiszpanii CD Flamencos Amputados Sur.
logo-head
Dodano: 22.09.2024
Dokładnie 9 lat temu Robert Lewandowski w meczu z Wolfsburgiem strzelił 5 goli w 9 minut!