cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Adwokat Paweł K., który uczestniczył w wypadku w którym zginęły dwie kobiety miał we krwi kokainę. Po wypadku pouczał wszystkich, że kobiety zginęły bo jechały zbyt tanim autem.
logo-head
czytaj dalej
Do wypadku doszło w powiecie olsztyńskim. Uczestniczyły w nim dwa auta - nowy mercedes kierowany przez znanego adwokata Pawła K. oraz audi, w którym jechały dwie kobiety. Kobiety poniosły śmierć na miejscu. Z ustaleń policji wynika, że „prawdopodobną przyczyną wypadku był manewr 41-letniego kierującego osobowym mercedesem, który z nieznanych przyczyn przekroczył oś jezdni, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z audi”.

41-letni adwokat wracał z wesela znanej influencerki Martyny Kaczmarek, która po wypadku napisała, że "jej bliscy przeżyli tylko dlatego, że mieli dwuletnie auto wysokiej klasy z zaawansowanymi system bezpieczeństwa". Chwilę później w sprawie wypadku postanowił wypowiedzieć się również adwokat, kierowca mercedesa.

„Ludzie kupują auta za trzy tysiące. A nie lepiej wziąć kredyt, pożyczyć od kogoś kasę, poczekać, uzbierać i kupić auto bezpieczne? Zastanówmy się nad tym” - powiedział na InstaStories.

Tak opisywali zachowanie Pawła K. bliscy ofiar, którzy znaleźli się na miejscu wypadku:

„Z tego, co mówili policjanci, to on jechał wprost na nie, jechał ich pasem. Moja mama była dobrym kierowcą. Nie dość, że miała prawo jazdy na B, to też na C i D” - mówi córka jednej z kobiet, który zginęły. „Jak zabrali go na krew, to przeszedł koło nas z uśmiechem na twarzy. Żadnej skruchy, nic” - dodaje.

„Na początku przez myśl mi nie przeszło, że to on mógł to spowodować. Spacerował, pił colę. Nie wiem, jak ja bym się zachował. Czy bym usiadł, płakał, czy bym zemdlał, nie wiem. Ale nie wiem, czy byłbym wtedy w stanie cokolwiek przełknąć” - mówi syn kobiety, która zginęła w wypadku.

Według informacji zdobytych przez reporterów programu „Uwaga” we krwi adwokata wykryto śladowe ilości kokainy. Zdaniem biegłych nie miało to jednak wpływu na zdolności psychomotoryczne kierowcy. Pełnomocnik rodziny ofiar domaga się jednak szczegółowej ekspertyzy.
Źródło:  www.donald.pl
Dodano: 27.10.2021
autor: MarcinZbezu

Zobacz również

Norweski instytut sejsmologiczny zarejestrował wibracje ziemi w Bergen wywołane przez żywiołowe reakcje tysięcy kibiców świętujących bramki lidera ataku Norwegów.
logo-head
Dodano: 22.06.2026
Z tej okazji STS przygotował ofertę dla nowych użytkowników. Rejestrując się z kodem WIEDZA400, zgarniecie 400 zł bonusu, jeśli prawidłowo wytypujecie gola La Pulgi z Argentyny, Żółwia z Francji, Wikinga z Norwegii lub HurriKane’a z Anglii.
logo-head
Dodano: 22.06.2026
Argentyńczyk staje dziś przed szansą pobicia rekordu wszech czasów pod względem liczby bramek na mistrzostwach świata. Do przejścia do absolutnej historii brakuje mu już tylko jednej bramki.
logo-head
Dodano: 22.06.2026
Argetyński GOAT od dzieciństwa nosi przydomek „La Pulga” („Pchła”). Jego bracia mówili na niego „La Pulgita” („Pchełka”), natomiast hiszpańskie media określają go mianem „La Pulga Atómica” („Atomowa Pchła”).
logo-head
Dodano: 22.06.2026
Republika Zielonego Przylądka remisuje 2:2 z Urugwajem! Oni są niesamowici!
logo-head
Dodano: 22.06.2026