Artysta Alper Yesiltas, z pomocą sztucznej inteligencji, stworzył portrety, ukazujące, jak mogłyby wyglądać dziś nieżyjące już gwiazdy. Na zdjęciu Freddie Mercury.
czytaj dalej
Fotograf Alper Yesiltas, postanowił wykorzystać sztuczną inteligencję w celu przygotowania uwspółcześnionych zdjęć zmarłych wiele lat temu artystów. Na jego liście znalazły się takie znakomitości jak Freddie Mercury, Lady Diana, Kurt Cobain czy Tupac.

Dodano: 21.09.2022
Zobacz również
Dodano: 26.07.2026
Erling Haaland na weselu swojego kolegi Gianluigiego Donnarummy razem z gośćmi zaprezentował norweskie wiosłowanie.
czytaj dalej
Gwiazda Manchesteru City Erling Haaland po raz kolejny udowodnił, że potrafi rozkręcić każdą imprezę. Piłkarz został nagrany podczas wesela swojego kolegi Gianluigiego Donnarummy, gdzie stanął na czele słynnego „norweskiego wiosłowania”. To właśnie ten charakterystyczny taniec stał się światowym hitem podczas mistrzostw świata.

Dodano: 25.07.2026
Dodano: 25.07.2026
Dodano: 25.07.2026
Dodano: 25.07.2026