Biedronka organizuje dla swoich pracowników koncert online w podziękowaniu za pracę. Na scenie 10 stycznia wystąpią Zenek Martyniuk i Beata Kozidrak.
czytaj dalej
Już 10 stycznia 2021 roku około 70 tysiecy pracowników sieci Biedronak spotka się wirtualnie, by razem oglądać specjalny występ przygotowany dla nich przez kierownictwo sieci marketów. Na jednej scenie wystąpią Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Splendoru imprezie doda występ kabaretu Ani Mru-Mru, który specjalnie przygotował trzy skecze na tą wyjątkową okazję.
Źródło: superbiz.se.pl

Dodano: 07.01.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 11.08.2026
W Darłowie budowano dom jednorodzinny, ale wyszła im Biedronka.
czytaj dalej
Prawo budowlane i miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w teorii obowiązują każdego, ale przyjęło się, że jak ktoś bardzo chce je ominąć, to zawsze znajdzie sposób. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje, że w tym miejscu może powstać zabudowa jednorodzinna z usługami.

Dodano: 11.08.2026
Dodano: 11.08.2026
W Zakopanem ktoś postawił 5 poideł dla koni, które mają dwa piętra i podpiwniczenie. Sąd stwierdził jednak, że wyglądają one jak domki na wynajem i nakazał ich rozbiórkę.
czytaj dalej
„Poidła dla koni” w Zakopanem, które w rzeczywistości okazały się pięcioma nielegalnie wybudowanymi domkami na wynajem, ostatecznie mają zostać rozebrane. Sąd Okręgowy w Nowym Sączu utrzymał wcześniejszy wyrok zakopiańskiego sądu. Inwestor musi zapłacić grzywnę, rozebrać budynki oraz usunąć utwardzoną drogę.

Dodano: 11.08.2026
Dodano: 11.08.2026