
Bill Bradford odsiadywał wyrok za gwałt. Mężczyzna został zwolniony za kaucją, a krótko po wyjściu z więzienia poznał młodą dziewczynę Shari Miller, której obiecywał przyszłość w Hollywood.

czytaj dalej
Warunkiem kariery w Hollywood było pozowanie przed obiektywem Bradforda, który był niespełnionym fotografem. Dziewczyna chętnie się zgodziła, bo miała nadzieję na przyszłość w Los Angeles. Po zrobieniu kilku zdjęć Bill udusił Miller, a następnie udał się do Hollywood, gdzie wrzucił jej zwłoki do śmietnika, ponieważ twierdził, że obietnice muszą być dotrzymywane.

Dodano: 25.01.2022
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 01.04.2025

Nad polskim morzem w glinianej bryle odłamanej od klifu, początkująca poszukiwaczka odnalazła dekorowany sztylet z brązu. Sztylet ma co najmniej 2500 lat.

czytaj dalej
Na pradawny sztylet z brązu pani Katarzyna Herdzik natrafiła już na pierwszej lekcji obsługi wykrywacza metalu. Zabytkowa broń tkwiła w bryle gliny, która osunęła się z klifu na plaży niedaleko Dziwnowa w Zachodniopomorskiem.

Dodano: 01.04.2025

14-letni Siddharth Nandyala stworzył aplikację, która może wykryć chorobę serca w zaledwie siedem sekund.

czytaj dalej
Aplikację oparta na sztucznej inteligencji o nazwie „CircadiaV”, która może wykryć choroby serca w zaledwie siedem sekund wzbudziła podziw wśród najwyższych urzędników w Indiach. 14-letni Siddharth został zaproszony na rozmowę przez głównego ministra Andhra Pradesha, będącego pod wrażeniem jego pomysłu.

Dodano: 01.04.2025
Dodano: 01.04.2025
Dodano: 01.04.2025