Bracia od 30 lat wstrzykują sobie środek przeznaczony dla koni.
czytaj dalej
49-letni Tony Geraldo i 50-letni Alvaro Pereira to bracia, którzy od dziecka fascynują się kulturystyką. Imponujące i niezwykle duże bicepsy zawdzięczają jednak przede wszystkim regularnym zastrzykom ze sterydów, które przeznaczone są dla koni. Oprócz tego dbają o swoją dietę. Geraldo spożywa duży posiłek co trzy godziny - zwykle w jego skład wchodzą jajka, mięso i bataty. Pereira natomiast je tylko 4 posiłki jednak, tak jak brat, utrzymuje swoją dietę na poziomie od czterech do sześciu tysięcy kalorii. Przed samymi treningami natomiast spożywają aż dwanaście bananów i sześć jajek.
Źródło: www.thescottishsun.co.uk

Dodano: 03.10.2020
autor: HjakHajto
Zobacz również
Dodano: 10.07.2026
Dodano: 10.07.2026
Dwa lata temu trójka 16-latków skatowała na śmierć Marcina Mizię, który stanął w obronie 14-latka. Sąd w Sosnowcu wydał wyrok - sprawcy nie będą sądzeni jak dorośli. Trafią do zakładu poprawczego, gdzie pozostaną do ukończenia 21. roku życia.
czytaj dalej
Żądamy zmian w prawie i sprawiedliwości dla Marcina oraz innych ofiar. W tej sprawie sąd był związany przepisami ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich, dlatego nie mógł orzec wobec sprawców kar przewidzianych dla dorosłych. Trzej młodzi sprawcy brutalnego pobicia 28-latka - Wiktor, Jakub i Dominik - trafią do zakładu poprawczego. Będą mogli tam przebywać najwyżej do ukończenia 21. roku życia. Dziś mają po 18 lat. Jak ustalił sąd, trzej nieletni sprawcy: Wiktor, Jakub i Dominik wspólnie pobili Marcina Mizię. Zadawali mu ciosy pięściami i kopali po całym ciele, także po głowie. Marcin Mizia na skutek ciężkich obrażeń zmarł w szpitalu.

Dodano: 09.07.2026
Dodano: 09.07.2026
Dodano: 09.07.2026