Brytyjska rodzina królewska to piąta największa globalna marka. Wyprzedzają ją: Facebook, Amazon, Google i Apple. Windsorowie są jednak silniejsi niż Nike, Coca-Cola, Microsoft i Disney.
czytaj dalej
Eksperci oceniają wartość Firmy - jak nazywana jest brytyjska monarchia - na ok. 71 miliardów funtów. Co ciekawe, "wartość" królowej Elżbiety II to ok. 35 miliardów funtów.

Dodano: 15.04.2022
Zobacz również
Bocian Krutek wrócił już do Polski, na Mazury. Jedno jest pewne - nadchodzi wiosna!
czytaj dalej
Po długiej podróży z Afryki bocian Krutek wrócił na Mazury. Został znaleziony w poniedziałek rano przy jednej z dróg w Jedwabnie. Obecnie przebywa w Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Bocianów w Krutyni, gdzie dochodzi do siebie po wyczerpującej migracji. Jeśli wszystko będzie dobrze - już za kilka dni wróci na swoje gniazdo! Trzymam kciuki za szybki powrót do pełni sił!

Dodano: 23.02.2026
Dodano: 23.02.2026
Dodano: 23.02.2026
Dodano: 23.02.2026
Dodano: 22.02.2026