Donald Tusk nie przebierając w słowach komentuje dzisiejszą decyzję o zakazie aborcji.
czytaj dalej
Trybunał Konstytucyjny orzekł dziś, że aborcja dokonywana z powodu dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodna z Konstytucją. Decyzję szybko skomentował Donald Tusk.
"Wrzucenie tematu aborcji i orzeczenie w tej sprawie pseudotrybunału w środku szalejącej pandemii to coś więcej niż cynizm. To polityczne łajdactwo" - napisał na Twitterze Donald Tusk.
Źródło: wiadomosci.onet.pl

Dodano: 22.10.2020
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 08.02.2026
Dodano: 08.02.2026
Pierwowzorem filmowego „Krokodyla Dundee” był australijski bushman Rod Ansell, który przez 56 dni samotnie przetrwał na dzikich terenach Australii, pełnych krokodyli - żyjąc wyłącznie z tego, co sam upolował.
czytaj dalej
„Krokodyl Dundee” to kultowa komedia przygodowa o charyzmatycznym łowcy krokodyli z australijskiego buszu, który trafia prosto do serca Nowego Jorku. Mick Dundee, przyzwyczajony do dzikiej natury, musi zmierzyć się z wielkomiejską dżunglą, jej tempem, zasadami i zupełnie innym stylem życia. Zderzenie dwóch światów prowadzi do serii zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji, a jego prostolinijność i spryt szybko zjednują mu ludzi. To lekka, pełna humoru i przygody opowieść o różnicach kulturowych i sile charakteru. Emisja już dzisiaj od 18:00 na Paramount Network.

Dodano: 08.02.2026
Dodano: 08.02.2026
Dodano: 07.02.2026