Działkowicz z Warszawy, który uprawiał konopie indyjskie w ogródku, tłumaczył policjantom, że "ziarenka przyniosły mi sikorki, które dokarmiam".
czytaj dalej
Policjanci nie uwierzyli w tę historię. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut dotyczący uprawy konopi innych niż włókniste. Za to przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Dodano: 30.08.2022
Zobacz również
Dokładnie 20 lat temu Dudka nie wzięli na Mundial.
czytaj dalej
15 maja 2006 roku Paweł Janas ogłosił kadrę na Mistrzostwa Świata w Niemczech, w której zabrakło m.in Jerzego Dudka.

Dodano: 15.05.2026
Piorun uderzył dzisiaj w grupę turystów na Giewoncie.
czytaj dalej
Na miejsce ruszyli ratownicy TOPR, którzy przy pomocy śmigłowca ewakuowali poszkodowaną osobę, która na chwilę straciła przytomność. Piorun poraził łącznie aż siedmioro turystów - wynika z informacji z zakopiańskiego szpitala.

Dodano: 15.05.2026
Dodano: 15.05.2026
Dodano: 15.05.2026
Dodano: 15.05.2026