Episkopat w Polsce wystosował prośbę do Polaków, którzy chcą być „doskonali”, by sprzedali wszystko co posiadają, a pieniądze oddali ubogim. W ten sposób mają osiągnąć zbawienie.
czytaj dalej
„Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i daj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie” - te słowa opublikował oficjalny profil Episkopatu Polski na Twiterze.
Źródło: twitter.com

Dodano: 17.08.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026