Firma Koral poinformowała, że uruchomiła dodatkową linię produkcyjną lodów Ekipa. Od teraz w ciągu doby będzie produkowanych milion lodów Ekipy.
czytaj dalej
"Zamówienia napływają lawinowo z całej Polski, zarówno ze strony sieci handlowych, jak i niezależnych punktów sprzedaży. Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-sto letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę. Nadal pracujemy również nad poprawą dostępności poprzez poszerzenie kanałów dystrybucji" - oświadczył Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dodano: 26.04.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 31.01.2026
Dodano: 31.01.2023
Tak wyglądała reakcja psa ze schroniska, gdy po raz pierwszy dostał buziaka od nowego właściciela.
czytaj dalej
Pierwszy buziak często wywołuje u psa ze schroniska silną, emocjonalną reakcję — od chwilowej niepewności czy lęku po głębokie rozluźnienie, zaufanie i bezbronność. Pies może na moment znieruchomieć, zmiękczyć spojrzenie, opuścić uszy i wtulić się w czułość, uświadamiając sobie, że w końcu jest bezpieczny, kochany i w domu.

Dodano: 31.01.2026
Dodano: 30.01.2026
Dodano: 30.01.2026