Grover Krantz był nauczycielem i wykładowcą, postanowił "oddać" swoje ciało nauce, by służyło uczniom w poszerzaniu wiedzy. Miał tylko jeden warunek, chciał, by był przy nim jego ukochany pies. Muzeum, w którym stoją szkielety respektuje jego wolę.
Dodano: 31.03.2021
autor: MaulWolf
Zobacz również
Dodano: 07.07.2026
Dodano: 07.07.2026
Dodano: 07.07.2026
Erling Haaland po zakończeniu piłkarskiej kariery chce wrócić do swojej rodzinnej miejscowości Bryne w Norwegii, założyć farmę, hodować krowy i jeździć traktorem.
czytaj dalej
Ulubiony sposób na odpoczynek Erlinga Haalanda nie ma nic wspólnego z drogimi samochodami czy imprezami. Najbardziej relaksuje go wyjazd na farmę, przejażdżka traktorem i karmienie krów.
Haaland wychował się w rolniczym miasteczku Bryne w Norwegii i do dziś jest mocno związany z wiejskim stylem życia. Wielokrotnie podkreślał, że po zakończeniu kariery chce zamieszkać na niewielkiej farmie, hodować kilka krów i kóz oraz żyć z dala od stadionowego zgiełku.

Dodano: 07.07.2026
Dodano: 06.07.2026