Janusz Korwin Mikke w 2007 roku stworzył fundację. Fundacja Indywidualnego Kształcenia zajmuje się pomocą w rozwoju intelektualnym ludziom upośledzonym fizycznie.
czytaj dalej
Na kanale YouTube polityka możemy się dowiedzieć, że "Fundacja powołana przez Janusza Korwin Mikke, stworzona jest aby pomagać w rozwoju intelektualnym wszystkim upośledzonym fizycznie, którzy wierzą, że w XXI wieku wygrywać będą nie ci, co szybko biegają i celnie rzucają, lecz ci, co szybko i celnie myślą!".
Źródło: www.youtube.com

Dodano: 16.09.2020
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 27.05.2026
Dodano: 27.05.2026
Dodano: 26.05.2026
Dodano: 26.05.2026
Pies, który panicznie bał się igieł, stał się viralem po tym, jak podczas wizyty u pani weterynarz wtulił się w jej ramię, szukając wsparcia.
czytaj dalej
Nagranie błyskawicznie podbiło internet i rozczuliło miliony użytkowników, pokazując, jak silną więź i zaufanie zwierzęta potrafią budować z ludźmi nawet w najbardziej stresujących momentach.

Dodano: 26.05.2026