Kobieta jechała autostradą na wrotkach, gdy zatrzymała ją policja twierdziła, że tak poprowadził ją GPS.
czytaj dalej
Włoskie media podały, że policję zaalarmowali w nocy kierowcy informując, że autostradą A10, łączącą miasto Ventimiglia z Genuą jedzie osoba na wrotkach. W jej stronę wysłano dwa policyjne patrole, także po to, by zapewnić aby jadące za wrotkarką pojazdy zwolniły. Kiedy policjanci zatrzymali kobietę, tłumaczyła, że kierowała się wskazówkami nawigacji satelitarnej, która pokazała jej najkrótszą drogę do celu.

Dodano: 22.08.2022
Zobacz również
Do 1956 roku francuskie dzieci otrzymywały wino podczas przerw w szkole. Maksymalne dzienne normy mogły sięgać kilku małych kubków.
czytaj dalej
Wino dzieciom we francuskich stołówkach przestało się serwować dopiero w połowie XX wieku. Wszystko dlatego, że we Francji wina czy cydru jako napojów powstających w naturalnej fermentacji nie wiązano z alkoholizmem. Jako groźne uważano tylko te wytwarzane w procesie destylacji.

Dodano: 19.04.2026
Ostatnie Pokolenie zakończyło swoją działalność w Polsce.
czytaj dalej
"Po dwóch latach najgłośniejszych w historii Polski protestów klimatycznych Ostatnie Pokolenie wypełniło swoją misję i ogłasza koniec działań" - przekazali aktywiści z Ostaniego Pokolenia w opublikowanym oświadczeniu.

Dodano: 19.04.2026
Dodano: 19.04.2026
Dodano: 19.04.2026
Dodano: 19.04.2026