cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Lekarze z Oświęcimia wycięli 25 latce 30 kilogramowego guza.
logo-head
czytaj dalej
Lekarze ze szpitala w Oświęcimiu, którzy przeprowadzili operację, byli zaskoczeni, że tak młoda kobieta ma tak ogromną zmianę. Pacjentka zgłosiła się do lekarza dopiero wtedy, kiedy przez powiększający się brzuch nie mogła swobodnie siedzieć i wyprostować pleców.

Lekarze zaplanowali operację, tak aby wydobyć go z jamy brzusznej w całości. Medycy nie chcieli uszkodzić guza i narządów wewnętrznych pacjentki. U kobiety wykryto u niej nowotwór jajnika, a jej brzuch osiągnął rozmiar zaawansowanej ciąży. 

 
Źródło:  www.onet.pl
Dodano: 08.10.2020
autor: Jackson

Zobacz również

Here we go! Robert Lewandowski podpisze kontrakt z Chicago Fire!
logo-head
Dodano: 28.06.2026
Już w poniedziałek o 12:00 Maja Chwalińska rozpocznie walkę na Wimbledonie! Jej rywalką będzie tajska tenisistka Mananchaya Sawangkaew. Do boju Maja!
logo-head
Dodano: 28.06.2026
28 czerwca 2026 roku padł rekord wszech czasów w historii pomiarów temperatury w Polsce. Stacja w Słubicach zarejestrowała 40,5°C, tym samym bijąc dotychczasowy rekord wynoszący 40,2°C, ustanowiony 29 lipca 1921 roku w Prószkowie.
logo-head
Dodano: 28.06.2026
Dzisiaj w Polsce jest cieplej niż w Egipcie.
logo-head
Dodano: 28.06.2026
W Słubicach odnotowano temperaturę 38,9°C, ustanawiając nowy rekord temperatury odnotowanej w czerwcu w historii pomiarów meteorologicznych w Polsce.
logo-head
Dodano: 27.06.2026