Mariusz Max Kolonko nadal uważą się za Prezydenta Polski. Właśnie opublikował orędzie noworoczne do narodu i wydał akt ułaskawienia dla Lwa Rywina.
czytaj dalej
Mariusz Max Kolonko ogłosił się Prezydentem Polski w lipcu minionego roku. Od tego momentu, aż do dziś były dziennikarz regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych prezydenckie ustawy i mówi o sobie "POTUSPL". W ostatnich dniach Max Kolonko zlikwidował w Polsce urząd Rzecznika Praw Obywatelskich i ustanowił tzw. Biuro Szeryfa Narodu. Z kolei kilka dni temu Kolonko wydał akt ułaskawienia Lwa Rywina, głównego uczestnika tzw. afery Rywina, która miała miejsce w 2002 roku. Samozwańczy prezydent przyznał też Rywinowi odszkodowanie w wysokości minimum miliona dolarów za straty businessowe, wizerunkowe i zdrowotne.
Źródło: www.donald.pl

Dodano: 05.01.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Butelki po mleku nie są objęte systemem kaucyjnym, ponieważ śmierdzą.
czytaj dalej
Głównym powodem wyłączenia butelek po mleku z systemu kaucyjnego są względy higieniczne. Resztki mleka szybko się psują i mogą powodować nieprzyjemny zapach w automatach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu – wyjaśniła portalowi PolskieRadio24.pl wiceszefowa resortu klimatu.

Dodano: 07.05.2026
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026