Marki takie jak Škoda, Seat, Cupra, Audi, Lamborghini, Bentley, Ducati i Porsche należą do Volkswagena.
czytaj dalej
W motoryzacji zmieniają się nie tylko modele i technika. Przejęcia i fuzje to też normalna kolej rzeczy. Rosnące koszty konstruowania i produkowania samochodów skłaniają firmy do łączenia się w większe koncerny.

Dodano: 29.11.2024
Zobacz również
Dodano: 17.06.2026
Dodano: 17.06.2026
W Sosnowcu, przy ul. Białostockiej, powstaje nowy park, który będzie nosił imię Łukasza Litewki.
czytaj dalej
Ponad wszelkimi podziałami politycznymi radni Rady Miejskiej w Sosnowcu złożyli wspólną interpelację dotyczącą upamiętnienia śp. Łukasza Litewki.
Radni zwrócili się do Prezydenta Miasta Sosnowca, Arkadiusza Chęcińskiego, z wnioskiem o nadanie powstającemu parkowi przy ul. Białostockiej imienia śp. Łukasza Litewki. Inicjatywa ta jest wyrazem uznania dla jego działalności i wkładu w życie lokalnej społeczności oraz ma na celu zachowanie pamięci o nim dla przyszłych pokoleń.

Dodano: 17.06.2026
Dodano: 17.06.2026
Dodano: 17.06.2026