Pan Jimmy Smith kupił los New York Lotto. Zwycięskie wylosowane numery to: 05, 12, 13, 22, 25 i 35. Dokładnie takie, jak na kuponie 68-latka. On jednak tego nie wiedział. Wepchnął świstek do koszuli i zapomniał. Mężczyzna znalazł zwycięski kupon na 2 dni przed upływem jego terminu.

Zobacz również

Oprócz niestrawionej dłoni, w zwierzęciu znaleziono także sześć par butów innych ofiar. Służby z Republiki Południowej Afryki oraz portugalski konsulat potwierdziły odnalezienie ciała 59-letniego Gabriela Batisty, portugalskiego przedsiębiorcy, który zaginął pod koniec kwietnia przy granicy RPA i Mozambiku.
Po kilku dniach poszukiwań funkcjonariusze natrafili nad rzeką na czterometrowego krokodyla o nienaturalnie powiększonym tułowiu. Zwierzę zostało uśpione i przetransportowane śmigłowcem do badań. W jego wnętrzu odnaleziono szczątki zaginionego biznesmena oraz innych ofiar.
