Na lekcje religii w szkołach podstawowych w Warszawie chodzi nieco ponad 67% uczniów, a w szkołach ponadpodstawowych tylko lekko powyżej 30%.
czytaj dalej
Informacji na ten temat udzieliła zastępczyni prezydenta Warszawy - Renata Kaznowska. W statystyce uwzględniono wszystkie Warszawskie szkoły, których jest ponad 440.
Źródło: twitter.com

Dodano: 29.10.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 31.10.2025
Dodano: 31.10.2025
W Halloween w 1974 roku 8-letni Timothy O’Bryan otrzymał zatrute cukierki i zmarł po ich zjedzeniu. Jak się później okazało, truciznę podał mu jego własny ojciec, który chciał wyłudzić 40 tys. dolarów z polisy ubezpieczeniowej syna, by spłacić długi.
czytaj dalej
Aby odsunąć od siebie podejrzenia, mężczyzna rozdał zatrute słodycze także innym dzieciom, w tym swojej córce, próbując stworzyć pozory działania nieuchwytnego szaleńca, który zatruwa cukierki w czasie Halloween. Plan jednak się nie powiódł - został zdemaskowany i skazany na śmierć. Wyrok wykonano dziesięć lat później w jednym z więzień w Teksasie.

Dodano: 31.10.2025
Dodano: 31.10.2025
Dodano: 31.10.2025