Na przyszłoroczne wakacje planowane jest uruchomienie połączenia pociągiem z Polski do Chorwacji. Pociąg będzie wyjeżdżał z Polski późnym popołudniem, a na miejscu ma być następnego dnia rano.
czytaj dalej
Trasę Polska - Chorwacja planuje otworzyć dwóch przewoźników - czeski RegioJet oraz PKP Intercity. Czeski przewoźnik przewiduje otworzenie trasy na czerwiec 2022 roku. RegioJet planuje otwarcie połączenia łączącego Kraków i Rijekę, a także położony w Dalmacji Split.
Źródło: turystyka.wp.pl

Dodano: 08.09.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 07.05.2026
Butelki po mleku nie są objęte systemem kaucyjnym, ponieważ śmierdzą.
czytaj dalej
Głównym powodem wyłączenia butelek po mleku z systemu kaucyjnego są względy higieniczne. Resztki mleka szybko się psują i mogą powodować nieprzyjemny zapach w automatach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu – wyjaśniła portalowi PolskieRadio24.pl wiceszefowa resortu klimatu.

Dodano: 07.05.2026
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026