Oto jeden z pierwszych samochodów w Polsce, który na mocy nowych przepisów został dziś objęty procedurą konfiskaty. Policja z Krotoszyna zatrzymała 46-latka, który był pod wpływem alkoholu. W organizmie miał ponad 3,2 promila.
czytaj dalej
46-latek z Krotoszyna został zatrzymany do wyjaśnień, a samochód został przetransportowany na parking strzeżony. „Będziemy uruchamiać procedurę związaną z konfiskatą tego auta”. W czwartek weszły w życie przepisy umożliwiające konfiskatę aut nietrzeźwym kierowcom. Nadal jednak nie ma aktów wykonawczych, które umożliwiałyby nakładanie takich kar. Resort sprawiedliwości zapowiedział, że zapisy o przepadku pojazdów zostaną złagodzone.

Dodano: 14.03.2024
Zobacz również
Dodano: 23.07.2026
Jeśli ktoś twierdzi, że ocean nie jest przerażający, pokaż mu te fakty.
czytaj dalej
Ocean pokrywa ponad 70% powierzchni Ziemi, a mimo to wciąż skrywa niezliczone tajemnice. Niektóre fakty o jego głębinach brzmią wręcz niewiarygodnie i potrafią wywołać dreszcze. Jeśli myślisz, że ocean nie jest przerażający, ten materiał może zmienić Twoje zdanie.

Dodano: 22.07.2026
Dodano: 22.07.2026
Dodano: 22.07.2026
Dodano: 22.07.2026