Pierwsza osoba z Polski została objęta nadzorem sanitarnym z powodu hantawirusa.
czytaj dalej
Obywatel Polski został objęty nadzorem sanitarnym po możliwym kontakcie z osobami zakażonymi hantawirusem z wycieczkowca MV Hondius. Osoba ta nie przebywa aktualnie w Polsce. Na pokładzie jednostki stojącej w pobliżu stolicy Wysp Zielonego Przylądka przebywa cały czas blisko 150 osób różnych narodowości. Wszyscy są odcięci od świata.

Dodano: 09.05.2026
Zobacz również
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026
Dodano: 22.06.2026