Plaża w Sopocie znalazła się na 85. miejscu w rankingu 100 najpiękniejszych plaż na świecie.
czytaj dalej
Zwycięzcą rankingu została koralowa plaża na wyspie Bora Bora w Polinezji Francuskiej. Drugie miejsce przypadło Boulders Beach w Republice Południowej Afryki. Trzecie miejsce na podium zdobyła plaża Waikiki na Hawajach.

Dodano: 30.03.2024
Zobacz również
Dodano: 08.02.2026
Dodano: 08.02.2026
Pierwowzorem filmowego „Krokodyla Dundee” był australijski bushman Rod Ansell, który przez 56 dni samotnie przetrwał na dzikich terenach Australii, pełnych krokodyli - żyjąc wyłącznie z tego, co sam upolował.
czytaj dalej
„Krokodyl Dundee” to kultowa komedia przygodowa o charyzmatycznym łowcy krokodyli z australijskiego buszu, który trafia prosto do serca Nowego Jorku. Mick Dundee, przyzwyczajony do dzikiej natury, musi zmierzyć się z wielkomiejską dżunglą, jej tempem, zasadami i zupełnie innym stylem życia. Zderzenie dwóch światów prowadzi do serii zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji, a jego prostolinijność i spryt szybko zjednują mu ludzi. To lekka, pełna humoru i przygody opowieść o różnicach kulturowych i sile charakteru. Emisja już dzisiaj od 18:00 na Paramount Network.

Dodano: 08.02.2026
Dodano: 08.02.2026
Dodano: 07.02.2026