Polak wspiął się na szczyt jednego z najwyższych wieżowców we Francji.
czytaj dalej
Francuskie media i serwisy społecznościowe przez weekend żyły brawurowym wyczynem mężczyzny, który wspiął się bez zabezpieczeń na drugi najwyższy wieżowiec w Paryżu. Został zatrzymany przez policję. Przedstawił się jako "turysta z Polski". Okazało się, że to znany wspinacz Marcin "BNT" Banot ze Śląska.
Źródło: www.wykop.pl

Dodano: 27.09.2020
autor: MaulWolf
Zobacz również
Dokładnie 17 lat temu zmarł niekwestionowany Król Popu - Michael Jackson.
czytaj dalej
25 czerwca 2009 roku zmarł Król Popu, Michael Jackson. Choć od jego śmierci minęło już 17 lat, jego legenda wciąż żyje. Muzyka Jacksona nadal łączy ludzi ponad podziałami i przypomina, że prawdziwe ikony nigdy nie odchodzą.

Dodano: 25.06.2026
Dodano: 25.06.2026
Dodano: 25.06.2026
Dodano: 25.06.2026
Dodano: 25.06.2026