cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polak wspiął się na szczyt jednego z najwyższych wieżowców we Francji.
logo-head
czytaj dalej
Francuskie media i serwisy społecznościowe przez weekend żyły brawurowym wyczynem mężczyzny, który wspiął się bez zabezpieczeń na drugi najwyższy wieżowiec w Paryżu. Został zatrzymany przez policję. Przedstawił się jako "turysta z Polski". Okazało się, że to znany wspinacz Marcin "BNT" Banot ze Śląska.
Źródło:  www.wykop.pl
Dodano: 27.09.2020
autor: MaulWolf

Zobacz również

Republika Zielonego Przylądka remisuje 2:2 z Urugwajem! Oni są niesamowici!
logo-head
Dodano: 22.06.2026
Mama Vozinhy dotarła na Mistrzostwa Świata i zobaczyła, jak jej 40-letni syn reprezentuje Republikę Zielonego Przylądka i tworzy historię swojego kraju.
logo-head
Dodano: 22.06.2026
W Szczepańcowej w województwie podkarpackim mężczyzna kierujący motorowerem wpadł do rowu. Po wymyciu twarzy i badaniu okazało się, że ma 2.4 promila alkoholu we krwi.
logo-head
Dodano: 21.06.2026
Kuchnia Vikinga rusza z promocją: 30% rabatu aż do końca 2026 roku! Wystarczy zamówić dietę na min. 5 dni między 17.06 a 3.07 z kodem Gwarancja20 lub Gwarancja30, a otrzymasz indywidualne 30 procentowe kody zniżkowe na kolejne zamówienia.
logo-head
Dodano: 21.06.2026
Kuchnia Vikinga tygodniowo przygotowuje 15-20 ton ziemniaków, a wszystkie pochodzą od polskich rolników.
logo-head
Dodano: 21.06.2026