cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polak wspiął się na szczyt jednego z najwyższych wieżowców we Francji.
logo-head
czytaj dalej
Francuskie media i serwisy społecznościowe przez weekend żyły brawurowym wyczynem mężczyzny, który wspiął się bez zabezpieczeń na drugi najwyższy wieżowiec w Paryżu. Został zatrzymany przez policję. Przedstawił się jako "turysta z Polski". Okazało się, że to znany wspinacz Marcin "BNT" Banot ze Śląska.
Źródło:  www.wykop.pl
Dodano: 27.09.2020
autor: MaulWolf

Zobacz również

Dokładnie 17 lat temu zmarł niekwestionowany Król Popu - Michael Jackson.
logo-head
czytaj dalej
25 czerwca 2009 roku zmarł Król Popu, Michael Jackson. Choć od jego śmierci minęło już 17 lat, jego legenda wciąż żyje. Muzyka Jacksona nadal łączy ludzi ponad podziałami i przypomina, że prawdziwe ikony nigdy nie odchodzą.
Dodano: 25.06.2026
Trójka Polskie Radio puściła „Last Christmas” na antenie. Zaczęło się!
logo-head
Dodano: 25.06.2026
Levi’s trolluje FIFA, jeżdżąc dostawczakiem wokół stadionu z banerem „ Nie ma tu nic do zobaczenia” i „To na pewno nie Levi’s”.
logo-head
Dodano: 25.06.2026
Uczniowie I LO z Tych, Janek Tomczyk i Eliza Kopera, uratowali tonącego mężczyznę w stawie w Katowicach. Wyciągnęli go z wody, rozpoczęli reanimację i wezwali pomoc. Dzięki ich odwadze i szybkiej reakcji mężczyzna przeżył.
logo-head
Dodano: 25.06.2026
Norwegia, w trosce o młode pokolenie oraz jakość nauczania, całkowicie zakaże korzystania z AI w szkołach podstawowych.
logo-head
Dodano: 25.06.2026