Policjanci i strażacy przez 1,5 h szukali 58-letniego mężczyzny z Dolnego Śląska, który zadzwonił do żony i powiedział jej, że zjadł muchomora i źle się czuje. Okazało się, że facet jest pijany i chciał zrobić żonie żart.
czytaj dalej
Mężczyzna postanowił okłamać swoją żonę, że "zjadł muchomora i źle się czuje". - Pożegnał się z nią, a następnie przestał odbierać od niej telefony. Wystraszona kobieta poinformowała o sprawie policjantów, stawiając tym samym wszystkie służby na nogi.

Dodano: 07.11.2023
Zobacz również
Dodano: 25.07.2026
Dodano: 25.07.2026
Liczba bakterii kałowych w mgiełce wokół tężni solankowych jest wyższa niż w oborach.
czytaj dalej
Badania wykazały, że we wszystkich trzech krakowskich tężniach solankowych stężenie bakterii Escherichia coli było wyższe niż w Zalewie Nowohuckim. Prof. Katarzyna Wolny-Koładka z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zwraca również uwagę, że liczba bakterii kałowych w mgiełce unoszącej się wokół tężni przewyższa poziom spotykany w oborach.

Dodano: 25.07.2026
Blisko połowa Gen Z nie widzi sensu i celu w życiu.
czytaj dalej

Dodano: 24.07.2026
Dodano: 24.07.2026